a-54Kaya Temizlik ve Peyzaj şirketi olarak, temiz ve sağlıklı bir işyerinde çalışabilmeniz için, her türlü modern donanım ve eğitimli personel ile çalışıyoruz.

İşyeri için istediğiniz periyotlarda temizlik seçebilirsiniz: günlük, haftalık, aylık gibi.
İşyeri temizliği yapılırken, tüm masalar silinmeli, aksesuarların tozu alınmalıdır. Ayrıca işyerinin tüm zeminleri silinmeli, çöp poşetleri değiştirilmelidir.

Camlarınız istediğiniz periyotlarda silinmeli ve iç camlar en az haftada bir silinmelidir. İşyerinde haftada bir mutlaka detaylı genel temizlik yapılmalıdır. İşyerinin çöp kovaları yıkanmalı, oturma grupları silinmelidir. İşyeri kalorifer petekleri ve jaluzilerin tozu alınmalı, dolap üstleri, kapılar iyice silinmelidir. En önemlisi işyeri ortamındaki mutfak ve tuvaletler günlük temizlenmeli ve hijyenik ürünlerle gerekli sağlıklı ortamın sağlanması gerekmektedir.

Günlük, haftalık işyeri temizliği
Bu hizmet tercihen mesai saatleri dışında pazartesi, Salı, çarşamba, Perşembe,
18:00/20:00 saatleri arası sunulmaktadır. Hizmetin 2 saatlik bir zaman dilimi içerisinde
bitirilmesi planlanmıştır. Ancak 2 saatlik zaman dolsa bile mesai, iş bitimine kadar devam eder. Cumartesi 12:00 ile 15: 00 (genel temizlik bitimine ) kadar genel temizlik hizmeti sunulacaktır.

Günlük işyeri temizlik hizmetleri
-İşyerinde bulunan çöp sepetleri, küllükler vb. yerlerdeki çöpler toplanır.
-İşyerinin küllükleri temizlenir, çöp sepetlerinde bulunan hijyenik çöp poşetleri çıkarılıp yenisi ile değiştirilir.
İşyerindeki çöp toplama işleminin bitiminden sonra demirbaş eşyanın tozlarının alınması hizmeti başlar, toz alma işlemi prensip olarak en üstten başlayarak aşağıya doğru iner. Bu şekilde dolap, masa, etejer, sehpa, sandalye koltuk vb. demirbaşın tozları uygun temizleyici madde ile seyreltilmiş temizleme suyu ile ıslatılıp, iyice sıkılmış nemli bezlerle yapılır.
-Ayrıca bilgisayar, fotokopi, faks vb. elektronik cihazların tozları kuruya yakın bezlerle alınacaktır. v.s.

Etiket Bulutu; ofis temizliği , göktürk ofis temizliği,göktürk ofis temizlik firması, göktürk ofis temizlik şirketi, kemerburgaz ofis temizliği, ofis temizlik firması , ofis temizlik şirketi, ofis temizlik ekipmanları, ofis temizlik hizmetleri