KAYA TEMİZLİK VE PEYZAJ

kaya-temizlik

Firmamız 2005 yılında ticaret hayatına başlamış olup , kurulduğu günden bugüne siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet anlayışını ilke edinmiştir. KAYA TEMİZLİK VE PEYZAJ Göktürk ve Kemerburgaz bölgesinde temizlik işleri ,peyzaj ,bahçe düzenlemesi ve bahçe bakımı hizmeti vermektedir. Kaya temizlik , bahçelerinizin düzenlenmesi için ücretsiz keşif yapmaktadır. Kaya Temizlik ve Peyzaj Göktürk ve Kemerburgaz bölgesinde ev temizliği ve ofis temizliği işlerinde de siz değerli müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Ev temizliği konusunda dilerseniz evinize günlük, haftalık ve aylık eleman olmak üzere eleman temini yapıyoruz.

Kaya Temizlik ve Peyzaj olarak önem verdiğimiz diğer bir konu ise çalışan personellerimizdir. Buradaki hedeflerimiz kalifiye personelin ortaya çıkması ve verilen hizmetin en üst seviyede olmasını sağlamaktır. Bu amaçla dönemler halinde eğitim verilmektedir.Eleman sirkilasyonunu en az seviyede tutmayı başaran Kaya Temizlik ve Peyzaj verdiği hizmette kaliteyi ve profesyonelliği yaptığı temizlik işlerine yansıtmaktadır.

 Hizmet Verdiğimiz Alanlar :

Ev Temizliği , Ofis Temizliği , Eleman temini, Günlük ,Haftalık ve Aylık Eleman , İş Yeri Temizliği , İnşaat Temizliği , Site Temizliği
Bahçe Bakımı, Bahçe Düzenlenmesi , Budama İşleri , Rule Çim , Ekin Çim, Hazır Çim uygulamaları